Nová webová stránka pro EXTRUZI

Nová webová stránka pro EXTRUZI

Abychom usnadnili hledání v našich výrobcích a službách, tvoříme pro jednotlivé segmenty naší výroby webové stránky.
Tentokrát jsme se zaměřili na fólie z HDPE/LDPE, EVAC protiskluzové fólie a PET desky.
Podporujeme tak lepší orientaci na našich webových stránkách. Na každé je popis dané výroby, možnosti využití výsledných výrobků i informace o službách, informace o kvalitách a balení výrobků.

Představení NOVÉ webovÉ STRÁNKY: www.fatra-extruze.cz

Naše webové stránky www.fatra-extruze.cz se zabývají výrobou extrudovaných fólií a desek z PE a protiskluzových materiálů z PET a EVAC.
Mezi výsledné výrobky z PE patří nejčastěji PE fólie a PE desky, které jsou využívány pro izolace a sanace staveb proti vlhkosti, jako podložky při balení, podkladový materiál pod palety i například pro potřeby galantérii při zašívání a vyztužování. Nabízíme také výrobu výstražných fólií, které slouží například k označení a upozornění na přítomnost kabelových tras.
Protiskluzové materiály z PET a EVAC se využívají jako ochranné desky na podlahu či protiskluzové fólie do kuchyňských regálů a skříní.
Extrudované plastové výrobky se využívají v domácnostech, galantériích, jako obalový materiál, dále ve stavebnictví, automotive či elektro průmyslu, v zemědělství, pro technické účely i ve spotřebním průmyslu.
Více o extruzi plastů, formátování na míru, službách či testování výrobků najdete na nových webových stránkách: www.fatra-extruze.cz.

Fatra v říjnu rozšířila své portfolio i o další produktové weby

  • www.tenolan.cz – BOPET fólie a lamináty pro flexibilní obaly a technické účely
  • www.sontek.cz – paropropustné fólie a lamináty pro hygienu (dětské pleny, dámská hygiena, inkontinence)
  • www.pvc-granulat.cz – granuláty z měkčeného a neměkčeného PVC pro extruzi / koextruzi, vstřikování, lisování
  • www.pvcobaly.cz – tradiční tvarované PVC obaly pro potraviny a technické účely
  • www.fatra-vstrikovani.cz – vstřikování na vlastních / dodaných formách + nabídka našich vstřikovaných výrobků (přepravka, multifukční dlaždice, plastová čela, boxy)
  • www.fatra-regranulace.cz – regranulace + nabídka regranulátů – včetně výkupu odpadu.